Naujienos

Kviečiame į pasakos dirbtuves

Sidlauskas2019

Lino Kojalos knyga „Europa? Pokalbiai su prezidentais, ministrais, patarėjais ir taksistais apie mūsų ateitį”

Balandžio 10 d. Birštono kurhauze vyko knygos pristatymas, kuriame dalyvavo jos autorius, politologas, Rytų Europos studijų centro (RESC) direktorius Linas Kojala bei žurnalistas, politologas Vladimiras Laučius.

Skaityti daugiau...

Robotikos dirbtuvės sugrįžo

Viena įdomiausių iniciatyvų – ROBOTIKOS DIRBTUVĖS – sugrįžo ir įsikūrė naujoje, dar dažais kvepiančioje erdvėje. Registruokitės į dirbtuves, nes jūsų jau laukia nauji, įdomūs, šiuolaikiški konstruktoriai bei draugiški, entuziastingi mokytojai! 

Robotikos skelbimas 2019

Kviečiame į skaitmeninio raštingumo mokymus pradedantiesiems

Siūlome 18 val. skaitmeninio raštingumo mokymų programą pradedantiesiems. Plačiau apie ją skaitykite https://www.prisijungusi.lt
Registracija į mokymus Birštono viešojoje bibliotekoje, Suaugusiųjų skaitytojų aptarnavimo skyriuje arba telefonu (8 319) 65615.

mokymai skelbimas

Mokomės pažinti gamtą

Kovo mėnesį minima Žemės ir Pasaulinė vandens diena, todėl šias visiems svarbias datas paminėjome ir Nemajūnų padalinyje drauge su vaikais. Susipažinome su augalų sėklomis, gėrėjomis jų spalvomis, tyrinėjome formas. Kalbėjomės apie vandens naudą mums patiems ir augalams. Mes nuolatos mokomės pažinti gamtą, skaitome knygas, enciklopedijas, ieškome informacijos internete ir norime užauginti gražius augalus, kuriais galėtume gėrėtis.

Su nekantrumu lauksime pirmųjų daigelių ir stebėsime jų augimą visą vasarą.

Bibliotekininkė Eitmyra Grybauskienė

Sapnų gijomis, išmone ir humoru austas Tarptautinės vaikų knygos dienos minėjimas Birštono viešojoje bibliotekoje

Balandžio antroji, Tarptautinė vaikų knygos diena, pradėta minėti 1953 m., įkūrus Tarptautinę vaikų ir jaunimo literatūros asociaciją IBBY (International Board on Books for Yong People). Šios asociacijos skyrius Lietuvoje įkurtas 1992 m. Kasmet vis kitos šalies dailininkas šiai dienai kuria plakatą, rašytojas – tekstą. Šie metai išskirtiniai Lietuvai, nes pirmą kartą ir plakatą, ir tekstą kūrė žinomas, įvertintas Lietuvos dailininkas ir rašytojas K. Kasparavičius. Jis ne kartą lankėsi ir mūsų, Birštono viešojoje, bibliotekoje su S. Chlebinskaitės kūrybine grupe „Tu gali sukurti knygą“.

Skaityti daugiau...