Naujienos

„Kompleksinis atskirties mažinimas – KAM“

KAM

Birštono viešoji biblioteka kartu su Kauno moters užimtumo centru vykdys projektą „Kompleksinis atskirties mažinimas – KAM“, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.3.2-ESFA-K-415 „54 +“.

Išsamesnė informacija

Nemajūnų bibliotekoje lankėsi svečiai

Balandžio 6 d. Nemajūnų biblioteka sulaukė svečių iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos. Mokiniai, lankantys Kauno tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centro „Emocinio ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės“ būrelį, ir juos lydinti socialinė pedagogė Vaiga Šimukaitė susipažino su bibliotekos vykdomomis veiklomis, su turimomis vaikiškomis knygomis.

Skaityti daugiau...

El. knygas portale www.ibiblioteka.lt rasite greičiau ir patogiau

ibiblioteka logoKviečiame skaityti lietuvių autorių ir į lietuvių kalbą išverstas el. knygas portale www.ibiblioteka.lt.

Jūsų patogumui portalo viršutinėje menių juostoje yra išskirtas mygtukas „El. knygos", jį paspaudę gausite visą el. knygų sąrašą. El. knygas galėsite rikiuoti pagal leidimo metus, reitingą, autoriaus reitingą, populiarumą, antraštę. Taip pat yra galimybė el. knygas filtruoti pagal autorių, kalbą, tematiką, šaltinį ir kt.

Plačiau Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos informacijoje

Ryškiausi Birštono viešosios bibliotekos renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

Vieta: Birštonas, viešoji biblioteka

Data: Vasario 15 d.

Laikas: 10–19 val.

Organizuoja: Birštono viešoji biblioteka ir Birštono meno mokykla

Kontaktai: Tel. (8–319) 65760

Renginys:  AKCIJA „ŠIMTAS MŪSŲ DELNIUKŲ MYLIMAI LIETUVAI“

IMG 5889

Skaityti daugiau...