Naujienos

Ten ant muzikos bangų suposi poezija…

Žvaigždėtais (ir ne tik) vasaros vakarais su savo skaitytojais ir miesto svečiais susitinkame projekte „Po žvaigždėtu vasaros dangum. Literatūriniai vakarai Birštone 2018 m.“. Tapo įprasta, kad susipažįstame su praeities autoriais, tačiau birželio 13 d. pakvietėme į ypatingą susitikimą su šių dienų rašytoju, tobulai kuriančiu tiek vaikams, tiek suaugusiems, filosofijos mokslų daktaru, nestandartišku ir labai įdomiu žmogumi. Žmogumi, kuriam nėra nepatogių temų, žmogumi, kurį galima pavadinti šių dienų stereotipų metraštininku Liutauru Degėsiu bei dainų autoriumi, atlikėju Giedriumi Vaškiu.

Skaityti daugiau...

Kviečiame priimti skaitymo iššūkį

Skaitymo issukis plakatas A3 Spaudai

Birštono, Birštono vienkiemio, Nemajūnų ir Siponių žmones kviečiame priimti vasaros skaitymo iššūkį. „Skaitymo iššūkis" – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurį priėmus ir perskaičius 5 knygas galima laimėti vertingą prizą: išorinę bateriją, gertuvę ar atmintuką. Iššūkio laikas – visa vasara: nuo birželio 1-osios iki rugpjūčio 31 d.

Skaitymo varžytuvėms galima registruotis savarankiškai interneto svetainėje http://vasarasuknyga.lt arba Birštono viešojoje bibliotekoje (Birštone bei bibliotekos padaliniuose Birštono vienkiemyje, Nemajūnuose ir Siponyse), kur dalyvis gaus kortelę su užduotimis. Sėkmingai jas įveikę skaitytojai dalyvaus loterijoje vertingiems prizams laimėti. Kviečiame visus – vaikus ir suaugusius, jaunus ir senjorus – dalyvauti „Skaitymo iššūkyje"! Juk vasara be knygos – ne vasara! „Skaitymo iššūkį" organizuoja Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos bei Lietuvos aklųjų biblioteka, trečius metus vykdydamos projektą „Vasara su knyga".

Išsami informacija apie „Skaitymo iššūkį 2018" pateikiama interneto svetainėje http://vasarasuknyga.lt

Ar saulėta, ar lietinga vasaros diena su knyga – visada prasminga.

Birštono viešosios bibliotekos informacija

Į Birštoną sugrįžta jaukūs literatūriniai vakarai „Po žvaigždėtu vasaros dangum“

Kartu su saulėta vasara į Birštoną sugrįžta literatūros mylėtojų pamėgtas, tradiciniu tapęs projektas „Po žvaigždėtu vasaros dangum. Literatūriniai vakarai Birštone 2018“, kurį, jau 9-tą kartą, organizuoja Birštono viešoji biblioteka.

Skaityti daugiau...

Birštono kurorto šventė bibliotekoje

Čia vykusioje kurorto šventėje „Žaliasis Birštonas ošia!" nestigo įvairiausių renginių, koncertų, veiklų bei pramogų.

Biblioteka ošė kartu - kvietė mažuosius ir jų tėvelius, senelius į įdomias veiklas - virtualios realybės akinių, fėjų bei kvepalų dirbtuves.

Didžiulė palapinė, virtusi stebuklinga vaikų erdve, prisipildė akimirksniu! Visi noriai dalyvavo kūrybinėse veiklose, džiaugėsi darbeliais, kuriuos sukūrė savomis rankutėmis, mėgavosi ypatingais fėjų aromatais...

Džiaugiamės ir dėkojame visiems, kurie dalyvavote, kūrėte, džiaugėtės kartu su mumis ir visu ošiančiu Birštonu.

Taip pat dėkojame puikiems dirbtuvių organizatoriams - VŠĮ Creativitas komandai ir nuostabiosioms Edita Lei bei Eglei Jonaitytei.