Naujienos

Graži padėka už aktyvų dalyvavimą akcijoje „Atverk duris vasarai“

Jau ne vienerius metus Birštono viešoji biblioteka rengia projektą Birštono savivaldybės finansuojamai Vaikų socializacijos, pilietinio ir tautinio ugdymo programai, o gavę paramą organizuojame vasaros skaitymus, diskusijas, edukacines dirbtuves vaikams. Ir šiemet kvietėme jaunuosius skaitytojus dalyvauti knygų skaitymuose, aptarimuose tema „Knyga – tiltas per laiką ir erdves“, edukacinėse lėlių teatro dirbtuvėse, kurti knygą-dienoraštį, diskutuoti kuo dabar garsėja Birštonas ir įvardinti mieliausias jo vietas, pažinti savo jausmus ir emocijas. Vaikus kvietėme dalyvauti ir ekskursijose. Aplankėme Birštono parką, kurorto paminklus įžymiems žmonėms. Vasaros skaitymai vyko Birštono viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje bei Birštono vienkiemio ir Nemajūnų padaliniuose. Suorganizuota 20 renginių, kuriuose dalyvavo 293 vaikai. 10 renginių vyko padaliniuose. Birštono viešojoje bibliotekoje buvo planuoti 9 renginiai, tačiau prašant stovyklautojų iš Kauno vadovei, suorganizuoti papildomi skaitymai apie jausmus ir emocijas, knygų skirtukų gamybos dirbtuvėlės.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į „Senjorų dienas internete 2019“

senjoru 2019 logo

Pernai pirmąkart vykusi teminė akcija „Senjorų dienos internete" sugrįžta š. m. spalio 21–25 d. Visą savaitę projektas „Prisijungusi Lietuva" rengs internetinius seminarus, kuriuos galima žiūrėti Lietuvos viešosiose bibliotekose ir jų filialuose.

Skaityti daugiau...

Saugaus eismo prevencinė akcija „Esi saugus ir laimingas, kai esi matomas" Birštone

Prasidėjus mokslo metams, artėjant tamsiajam metų laikotarpiui, rugsėjo 17 dieną būti matomais kelyje, daugiau sužinoti apie saugų eismą, kelių taisykles ir apsaugos priemones, vaikus ir suaugusius į Birštono viešąją biblioteką kvietė Lietuvos automobilių kelių direkcijos inicijuota saugaus eismo prevencinė akcija „Esi saugus ir laimingas, kai esi matomas".

Skaityti daugiau...

Kviečiame į saugaus eismo prevencinę akciją

ATŠVAITŲ DALINIMO AKCIJA SKELBIMAS.docx

Suaugusių skaitytojų dėmesiui

fondo patikrinimas-page-001

Vasaros iššūkio pabaigtuvių šventė

Birštono viešojoje bibliotekoje šiemet Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų organizuojamą „Skaitymo iššūkį" priėmė daugiau nei dvigubai daugiau birštoniečių ir miesto svečių nei praėjusiais metais – 109 skaitytojai. Jie pasiryžo perskaityti 5 knygas: geltonu viršeliu, lietuvių autoriaus, knygą apie keliones, bibliotekininko rekomenduotą ir knygą, kurios pavadinimas prasideda ta pačia raide kaip ir skaitytojo vardas. Šį iššūkį įveikė 69 vaikai ir suaugusieji. Taipogi dvigubai daugiau nei pernai.

Skaityti daugiau...