Naujienos

Kviečiame į Viktorijos Prėskienytės–Diawaros knygos pristatymą

Diawara

Visus sujungusi tremtinio dalia

Gedulo ir vilties dienos išvakarėse projektas „Po žvaigždėtu vasaros dangum. Literatūriniai vakarai Birštone 2019 m." pakvietė prisiminti šviesaus žmogaus, intelektualo, rašytojo, girininko, tremtinio dalią išgyvenusio Arvydo Vilkaičio gyvenimo ir darbų. Tylos minute pagerbėme žiauriai kankintų ir išnaudotų tremtinių atminimą, o vakaras prasidėjo mokslų daktarės, etnologės, daininkės Daivos Šeškauskaitės atliekama daina „Kad ne auksinės vasaros", kurioje natų upe liejosi tėvynės ilgesys, skausmas.

Skaityti daugiau...

Knyga – tiltas per laiką ir erdves

Jau 15 – ąjį kartą Birštono viešojoje bibliotekoje ,3 – čius metus Nemajūnų ir 2 – rus metus Birštono vienkiemio bibliotekose jaunuosius gyventojus ir svečius vykstantys vasaros skaitymai, Vaikų socializacijos, pilietinio ir tautinio ugdymo programa „Knyga – tiltas per laiką ir erdves“ kviečia praleisti vasarą kartu skaitant, kalbantis, žaidžiant, dalyvaujant edukacinėse kūrybinėse jausmų pažinimo , piešimo popieriuje ir ant akmenėlių, lipdymo iš plastilino, teatrinių lėlių ir spektaklių, knygelių gamybos, gėlių auginimo dirbtuvėlėse.

Keletas šios programos renginių jau įvyko.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į „Vasara su knyga“ renginius

vasara su knyga jpeg

Kviečiame į vakarą, skirtą Arvydui Vilkaičiui

Vakaras Vilkaičiui 2019 06 13-page-001

Testuojame naujas duomenų bazes

video online

Vasaros mėnesiais leidėjai suteikia galimybę susipažinti su Academic Video Online ir Music and Dance Online duomenų bazėmis. Testuojamų duomenų duomenų bazių interneto adresas:
https://trials.proquest.com/access?token=U7VJBBVZHFT4BE3549ZV

Skaityti daugiau...