Naujienos

Ypatinga padėka už dalyvavimą akcijoje „Atverk duris vasarai“

Jau ne vienerius metus rengiame projektą Birštono savivaldybės finansuojamai Vaikų socializacijos, pilietinio ir tautinio ugdymo programai, o gavę paramą organizuojame vasaros skaitymus. Šiemet kvietėme vaikus dalyvauti skaitymų popietėse, knygų pristatymuose, aptarimuose, edukaciniuose užsiėmimuose tema „Pažinti ir apkabinti Lietuvą“ ir užsiregistravome dalyvauti jau trečius metus iš eilės Švietimo ir mokslo ministerijos bei Lietuvos neformaliojo švietimo centro vykdomoje iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“, kuri kviečia mokyklas, dienos centrus, bibliotekas ir kitas organizacijas vaikams suteikti galimybę prasmingai leisti vasaros atostogas.

Skaityti daugiau...

„Nepraeikite pro šalį – šen į pasakų namelį“

Birštono vienkiemio bibliotekoje svečiavosi savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė

Šaltą ir vėjuotą spalio 3-osios rytmetį į Birštono vienkiemio biblioteką atskubėjo Birštono vaikų lopšelio-darželio „Giliukas“ auklėtinių grupė „Ančiukai“ ir jų auklėtoja Rima Lankevičienė bei jos padėjėja Agnė Mielaikienė susipažinti su biblioteka. Nors lauke lynojo, bet vaikučiai smagiai klegėjo lipdami laiptais, skubėjo į įdomybių žadantį susitikimą su knygelėmis. Bibliotekoje juos pasitiko Vyresnioji bibliotekininkė Gražina Andrulevičienė. Ji vaikus supažindino su biblioteka, parodė įvairių knygelių: pasakų, eilėraščių, žaislinių. Mažieji smalsiai žiūrinėjo knygeles, o kai kuriomis iš jų buvo galima ir pagroti.

Skaityti daugiau...

Virtualaus turo po Birštoną dirbtuvės

Jau kuris laikas bibliotekoje šurmuliuoja entuziastingi ir kūrybiški jaunieji lankytojai. Kartu su prof. operatoriumi Tautvydas Rasiulis dalyvauja įdomiose, šiuolaikiškose kūrybinėse dirbtuvėse - kuria virtualų turą po Birštoną, kviečiantį artimiau pažinti, originaliai pristatyti savo gimtąjį miestą. Dviračiais ir paspirtukais dalyviai skrieja Birštonu, vaidina pagal pačių sukurtą scenarijų, filmuoja įdomiausias vietas bei ojektus... Nuostabiausia tai, kad dalyvaudami šioje veikloje jaunieji birštoniečiai visuomet šypsosi, džiaugiasi atradę naujų, nepatirtų dalykų ir su mielu noru prisideda prie inovatyvaus kūrybinio proceso... Ir bibliotekoje galima daug atrasti, patirti, linksmai, įdomiai bei šiuolaikiškai praleisti laiką... Bibliotekoje galima pajusti pasaulį!

Projektas „Pajusk pasaulį bibliotekoje" Organizuoja: Birštono viešoji biblioteka Remia: Lietuvos kultūros taryba, LR kultūros ministerija ir Birštono savivaldybė

Kviečiame aplankyti unikalią parodą

Birštono viešojoje bibliotekoje eksponuojama unikali ir labai įdomi Švedijos Karalystės ambasados Lietuvoje paroda „Priimame iššūkį – Švedija ir Darnaus vystymosi darbotvarkė 2030“.

Skaityti daugiau...